2017 Bol Diziyle Geldi, Hoş Geldi!


2017 yılıyla birlikte yepyeni diziler birer birer vizyona girmeye başladı. Bakalım dikkat çeken, iddialı diziler arasında neler var.

  1. Ölene Kadar: Başrollerinde Sarp Levendoğlu, Fahriye Evcen ve Engin Akyürek var. Kadro sağlam, konu desen; aşk, ihanet, vicdan, adalet, intikam… Resmen hepsinden bir kuble var.

  1. Fİ Çİ Pİ: Olcuk.a eğlenceli bir kitap uyarlamasına benziyor. Kadro güzel; Mehmet Günsur, Ozan Güven, Berrak Tüzünataç, Serenay Sarıkaya bu dizide izleyeceğimiz isimler.

  1. Adı Efsane: Bir Erdal Beşikçioğlu markası daha geliyor gibi. Ek olarak Gökçe Bahadır, Rojda Demirer gibi sevilen oyuncuları izleyebilirsiniz. Kızlarını kazanmaya çalışan bir babanın hikayesini izliyoruz.

  1. Dayan Yüreğim: Cansel Elçin, Ece Uslu, Nilay Deniz, Berka Atan gibi isimlerin başrolde olduğu dizide, bir kadının her şeyini kaybettikten sonra yaşam mücadelesini ele alıyor.

        5. Bu şehir arkandan gelecek: Başrol oyuncuları arasında Kerem Bürsin,                   Leyla Lydia Tuğutlu ve Gürkan Uygun var. Annesi babası olmayan ve                     ömrü yük gemilerinde geçen Ali’nin sıra dışı hayatını izliyoruz.

What's Your Reaction?

Süper Süper
0
Süper
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Ağlarım Ağlarım
0
Ağlarım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Aşk Aşk
0
Aşk
İnanmıyorum İnanmıyorum
0
İnanmıyorum
İmkansız İmkansız
0
İmkansız

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2017 Bol Diziyle Geldi, Hoş Geldi!

Giriş Yap

Şifre Sıfırla

Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
List
Video