2017 Yazının En Moda 7 Kombini


2017 Yazının En Moda 7 Kombini

Her yaz olduğu gibi bu yaz da moda anlayışı değişiyor elbette. T-shirtler, etekler, şortlar, sandaletler derken bu yaz da eşyalar aynı olsa da kombinde moda farklılık gösteriyor. Hem salaş hem de modaya uygun olarak sokağa çıkmak için 7 kombini uygulayabilirsiniz.

  1. Renk olarak yaz mevsimlerinin vazgeçilmezi kırmızı bu yıl da en ön sırayı kapmayı başaran renklerden. Kırmızının belli bir noktası yoktur. Elbisenizde, t-shirtlerinizde ya da ayakkabılarınızda kullanabilirsiniz.
  2. 2. Kot şort ve ince beyaz askılı bluz…
  3. 3. Kot etekler de ince bluzlarla kullanabilen en joker elemandır.
  4. 4. Eski tip sandaletler. Tabanı rahat olan bu sandaletler terlik ve spor ayakkabıların yanı sıra bu yazın en sık tercih edilecek ürünleri…
  5. 5. Şapkalar ve bandanalar. Biraz geçmiş yıllara hitap eden ve Pop Art tarzı bandana ve şapkalar bu yıl kombin tamamlayıcınız olarak karşımızda.

6. Küçük sırt çantaları.. Geçen yılın aksine bu yıl minik çantalar daha çık tercih edilecek. Ama çantanıza bir şey sığdıramıyorsanız büyük çantalardan vazgeçmemenizi tavsiye ederiz.

  1. 7. Son olarak omuzları geniş gösteren ceketler veya askılılar da bu yaz modasının en önde gelen anlayışı diyebiliriz.

What's Your Reaction?

Süper Süper
0
Süper
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Ağlarım Ağlarım
0
Ağlarım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Aşk Aşk
0
Aşk
İnanmıyorum İnanmıyorum
0
İnanmıyorum
İmkansız İmkansız
0
İmkansız

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2017 Yazının En Moda 7 Kombini

Giriş Yap

Şifre Sıfırla

Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
List
Video