7 Ayrı PopArt Dekorasyonu


En Yakın Arkadaşınıza 7 Sürprizli Doğum Günü Partisi

Söz konusu doğum günü bazılarımızın en önem verdiği gün olmaktadır. Hatta doğum günü kutlamayan insanlara küsen insanlar biliyorum ben. Bazılarının da içinden sürprizler yapmak gelir ama ne yapacağını bilemez. İşte size 7 tane doğum günü sürprizi hazırlama fikri vereceğim. Hem çok zorlanmayacak, hem de az masraf yapacaksınız.

  1. En yakın arkadaşınızı en iyi siz tanırsınız. Bu yüzden onun nelerden hoşlandığını bilerek önce mekân belirleyin. Arkadaşınız kalabalık ve gösterişten hoşlanıyorsa bir cafe, sessiz sakinlikten hoşlanıyorsa bir mesire alanı veya hatta ev partisi bile olabilir!

2.Çağıracağınız kişileri belirleyin. Kız kıza veya erkek kız karışık bir ortam olacaksa mekâna önceden kişi sayısı verin.

3. Hazırlayacağınız malzemeler, süsler, pasta ve hediyeler için bir liste yapın. Alışverişe çıkarak listedeki malzemeleri alın ve belirlediğiniz sürpriz mekânı hazırlamaya başlayın.

4.Herkes hediyesini tek tek vermektense bir hediye kutusu hazırlayın. Üzerine hediye sahipleri isimlerini yazsın böylelikle arkadaşınız hediyelerini açarken onun mutluluğunu fotoğraflayabilir ve anı ölümsüzleştirebilirsiniz.

5.Tabiki de siz hazırlıkları yaparken arkadaşınızı oyalayacak biri gerekiyor. Onu mekâna getirecek ve birde SÜRPRİZZZZ!

6. Arkadaşınız mekâna girdiğinde herkes ayrı telden değil de, hepsi bir ağızdan olacak şekilde organize olarak iyi ki doğdun şarkısını söyleyin. Diğer müzikleri ve içecekleri de hazırlayarak PARTİ BAŞLASIN emri verebilirsiniz!

7. Son olarak konfetiyi unutmayın. Zaten o kadar insanı bir arada gören insanlardan dolayı şok olacak arkadaşınızın bir de yüreğini ağzına getirin ki yeni yaşına tam girmiş olsun.

Eee şimdi kim toplayacak tüm bunları! Tabiki de doğum günü kızı 🙂

What's Your Reaction?

Süper Süper
0
Süper
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Ağlarım Ağlarım
0
Ağlarım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Aşk Aşk
0
Aşk
İnanmıyorum İnanmıyorum
0
İnanmıyorum
İmkansız İmkansız
0
İmkansız

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7 Ayrı PopArt Dekorasyonu

Giriş Yap

Şifre Sıfırla

Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
List
Video