Arzu Sabancı Sessizliğini Bozdu


Hacı Sabancı ve Özge Ulusoy 6 yıllık ilişkilerini geçtiğimiz günlerde noktalamıştı. En başından beri Özge Ulusoy istenmeyen gelin ilan edilince, gözler Arzu Sabancı’ya döndü.

  1. Bilindiği üzere ayrılık sebebi, ilişkinin evliliğe gitmemesinden kaynaklanıyor. Yani “Zaten evlenmeyeceğiz, o zaman neden birlikteyiz?” düşüncesi hakim olmuş.

  1. Özge Ulusoy’un istenmeye gelin olarak ilan edilmesi ve Arzu Sabancı’nın bu ilişkiyi onaylamaması üzerine defalarca yazılıp çizildi.

  1. Sonunda Arzu Sabancı sessizliğini bozdu ve bir açıklama yapma gereksinimi hissetti.

  1. Los Angeles’ta tatilde olan Arzu Hanım; genç bir kadını toplum içinde istenmeyen gelin olarak göstermenin, eski Türk filmleri tarzında bir melodram oluşturmak olduğunu ve toplumun bu fikirden hoşlandığını belirtti.

  1. Ayrıca Sabancı, oğullarının sevdiklerinin kendilerinin baş tacı olduğunu dile belirterek, ilişki bitişini herkes gibi haberlerden öğrendiklerini ve kesinlikle ayrılıkla ilişkilendirilmenin kendisini rahatsız ettiğini belirtti.

  1. Ne diyelim, yani açıklamada “Ne de olsa evlilik olmayacak.” minvalinde bir şey olunca, gözler Arzu Hanım’a dönüyor haliyle. Her işte bir hayır vardır, diyelim o halde.

What's Your Reaction?

Süper Süper
4
Süper
Sinirli Sinirli
2
Sinirli
Ağlarım Ağlarım
1
Ağlarım
Sevdim Sevdim
1
Sevdim
Aşk Aşk
1
Aşk
İnanmıyorum İnanmıyorum
3
İnanmıyorum
İmkansız İmkansız
1
İmkansız

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arzu Sabancı Sessizliğini Bozdu

Giriş Yap

Şifre Sıfırla

Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
List
Video