Avrupa’da Güzel Kahve İçebileceğiniz 5 Şehir


Siz de güne kahve olmadan gözlerini açamayanlardan mısınız? Avrupa’da size tam bir cennet gibi gelecek yerleri mutlaka ziyaret etmelisiniz.

  1. Roma – İtalya: Roma’da dar sokaklardan gelen kahve davetine hayır demeyin. Burada en çok espresso ve cappuccino tüketiliyor. Şehrin en ünlü kahvecisi Lavazza’ya uğrayın.

  1. Viyana – Avusturya: Viyana tam bir tescilli kahve ustası. Klasik kahvelerin yanı sıra; Viyana usulü espresso, Wiener Melange dedikleri geleneksel Viyana kahvesini denemelisiniz.

  1. Helsinki – Finlandiya: Bir Finlandiyalı günde ortalama 5 fincan kahve içiyor. Özellikle Kallio bölgesinde lüks kafeteryalarda denemelerinizi yapabilirsiniz. uygun fiyatlar için merkezdeki antrepoları deneyin.

  1. Amsterdam – Hollanda: Kahve kültürü zengin yerlerden biri daha. Kişi başına günde 3 fincan kahve düşüyor. Yöresel lezzetleri mutlaka tatmalısınız.

  1. Kopenhag – Danimarka: Kahveyle yatıp kahveyle kalkan Danimarkalılar’ı göz önünde bulundurursak burada kahve denememek mantıksız olur. Kopenhag’ta kahve dükkanlarının isimleri laboratuvar ciddiyettinde dizayn ediliyor. Ayrıca Danimarkalılar için kahve, bilimsel bir hadise.


Like it? Share with your friends!

1
1 point

What's Your Reaction?

Süper Süper
29
Süper
Sinirli Sinirli
32
Sinirli
Ağlarım Ağlarım
24
Ağlarım
Sevdim Sevdim
40
Sevdim
Aşk Aşk
27
Aşk
İnanmıyorum İnanmıyorum
32
İnanmıyorum
İmkansız İmkansız
272
İmkansız

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Avrupa’da Güzel Kahve İçebileceğiniz 5 Şehir

Giriş Yap

Şifre Sıfırla

Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
List
Video