Başrolü Kılpayı Kaybeden Oyuncular


Oyunculuk zor meslek vesselam. Set ortamında yaşanan bazı çekişmeler haklı ya da haksız iş kayıplarına neden olabiliyor. Bakalım setten kovulan dünyaca ünlü oyuncular kimler?

  1. Anne Hataway: “Kaza Kurşunu” filminde daha önce bilgi verilmemesine rağmen, doğum sahnesinde oyuncunun vajinasının görüleceğinin belirtilmesi büyük sıkıntıya neden olmuş. Yönetmen Judd Apatow ve Anne Hataway birbirine girince, rol de Katherine Heigl’e kalmış.

  1. Lindsay Lohan: “Diğer Taraf” filmi kadrosundan, artık güvenilir olmadığı gerekçesiyle çıkarılmış ve oyuncuya bir de bu filmden darbe gelmiş.

  1. Edward Norton: Malumunuz “Yenilmezler” filminde kahramanlar bir araya getirildi. 2008 yılında Hulk karakterini oynayan Edward Norton yerine Bruce Banner’a bu rol için teklif götürülmüş. Sebebi Norton’un sette sürekli öfke nöbetleri geçirmesi ve zor bir oyuncu olması.

  1. Christian Bale: Amerikan Sapığı’nda başrol oynayan oyuncu, ilk etapta role biraz daha insani taraf katmak isteyince kovulmuş ve yerine Leonardo Di Caprio alınmış. Bizim Leo başka bir filmin çekimi için yapımcıları ekince, Christian Bele ile yeniden anlaşılmış. Oyuncunun rolün hakkını verdiğini söylememize gerek yok sanırız.

What's Your Reaction?

Süper Süper
0
Süper
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Ağlarım Ağlarım
0
Ağlarım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Aşk Aşk
0
Aşk
İnanmıyorum İnanmıyorum
0
İnanmıyorum
İmkansız İmkansız
0
İmkansız

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başrolü Kılpayı Kaybeden Oyuncular

Giriş Yap

Şifre Sıfırla

Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
List
Video