Bekâr Hayatının 7 Çilesi


Herkes ister özgür yaşamayı. Zaten evlilik öncesi bekâr yaşamak, köprüden önce son çıkış gibidir. Peki, ama çok mu matahtır acaba bekâr yaşamak?

  1. Faturaların hepsi sana bakar! Unutursan gelir kıtır kıtır keserler! Çocukken oyun oynadığın topu da kesmişlerdi sahi di mi!

  1. Temizlik bakanı da sensindir. İster biri gelsin para ver, ister ter dök sen sil o camları kapıları ya da artık tifo mikroplarıyla kanka ol! Her zaman karar senin, patron sensin!

  1. Ah bir yemek de kokaydı ev istersen, sıvarsın kolları! Öyle kim yapacak sana yemek huuu yalnızsın yalnız!

  1. Ütü bir cezadır aslında ve sen her defasında bu cezaya çarptırılacaksın! Elin hep mahkûm! İstersen ve kuru temizlesinler, susuz getirsinler seni!

  1. Hasta oldun mu zordur işin. Hüzün oturur başucunda. Hani o sıcacık çorbayla portakal suyu? Dostların kaçar virüslerinden birer birer. Anneni daha çok o gün seversin işte!

  1. Gizli gizli hep daha tatlıdır. Yalnız kalınca canın ne parti yapmak ne de gecelere akmak ister bir süre sonra! Üstelik aslında geceleri biraz tedirgin de olur insan yalnız. Sevgili dediğin kaç günlük? Terk etti gitti bitti işte!

What's Your Reaction?

Süper Süper
0
Süper
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Ağlarım Ağlarım
0
Ağlarım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Aşk Aşk
0
Aşk
İnanmıyorum İnanmıyorum
0
İnanmıyorum
İmkansız İmkansız
0
İmkansız

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bekâr Hayatının 7 Çilesi

Giriş Yap

Şifre Sıfırla

Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
List
Video