Boşandıktan Sonra Kariyerinde Level Atlayan Ünlüler


Attıkları adım olay olan ünlülerin evlenme ve boşanmaları da ayrı bir haber değeri taşıyor. Bazı ünlüler boşanmanın ardından silkelenip arşa doğru yol almıyor değil.

  1. Caner Erkin: Asena Atalay’dan boşandıktan sonra kariyerinde yeni kararlar alan Erkin, özel hayatında da oyuncu Şükran Ovalı’yla evlenerek mutluluğu bin kat arttırdı.

  1. Buğra Gülsoy: Burcu Kara ile boşanma kararı alan oyuncu, bu karardan sonra kariyerinde ciddi hamleler yapıp, yükselişe geçti.

  1. Vildan Atasever: Oyuncu, kendi gibi oyuncu olan eşi İsmail Hacıoğlu’ndan ayrıldıktan sonra, Muhteşem Yüzyıl dizisine transfer oldu. Kariyerine odaklanarak yükselişe geçti.

  1. Ceyda Düvenci: Yıllar önce Kaan Girgin’le bir evlilik yapan oyuncu, boşanmanın ardından kariyerinde doğru kararlar alarak adını her zaman yukarılarda tutmayı başardı. Hatta şu an kariyer sahibi, evli ve mutlu.

  1. Birce Akalay: Murat Ünalmış ile ayrılma kararı aldıktan sonra, ekranlarda daha çok görünmeye ve iyi projelerde görünmeye başladı. Hatta Sarp Levendoğlu’yla yeni bir evlilik bile yaptı; ancak bu evlilik geçtiğimiz günlerde son buldu.

What's Your Reaction?

Süper Süper
0
Süper
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Ağlarım Ağlarım
0
Ağlarım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Aşk Aşk
0
Aşk
İnanmıyorum İnanmıyorum
0
İnanmıyorum
İmkansız İmkansız
0
İmkansız

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Boşandıktan Sonra Kariyerinde Level Atlayan Ünlüler

Giriş Yap

Şifre Sıfırla

Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
List
Video