Boşanmaktan Başı Dönen Ünlülerimiz


Ünlü olmak yeterince zor bir şeyken, bir de o halde evlilik yürütmek nasıl bir babayiğitliktir bilemiyoruz. Denemekten bıkmamasına rağmen başarısız evlilikler yapmış ünlülerimiz de bu durumdan biraz muzdarip galiba.

  1. Gönül Yazar tam altı kez evlendi ve boşandı. Son evliliğini ve 1997 yılında Fahrettin Akçınar’la yaptı ve sanırız bu şekilde evlilikten yana jübilesini de yapmış oldu. En azından şimdilik.

  1. Esra Akkaya tam beş kez evlendi. Son evliliğini Harun Uygural’la yaptı. Hatta çift evliyken Etiyopya’dan bir bebek evlat edindi.

  1. Mehmet Ali Erbil beş kez evlenip boşandı. En son eşi Tuğba Coşkun. Erbil, altıncı kes evlenmek istediğini dile getirmişti.

  1. Minik serçemiz Sezen Aksu dört kez evlendi ve boşandı. 1980 yılında Sinan Özer’le evlenip Mithatcan’ı dünyaya getirdi; ancak çift boşandı. Aksu, en sonra 1993 yılında gazeteci Ahmet Utku’yla evlendi ve kısa süre sonra boşandı.

  1. Seda Sayan altı kez evlendi ve boşandı. 1990 yılında evlendiği futbolcu Sinan Engin’den bir oğlu oldu. Son evliliğini Onur Şan’la yaptı.

What's Your Reaction?

Süper Süper
2
Süper
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Ağlarım Ağlarım
1
Ağlarım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Aşk Aşk
0
Aşk
İnanmıyorum İnanmıyorum
0
İnanmıyorum
İmkansız İmkansız
0
İmkansız

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Boşanmaktan Başı Dönen Ünlülerimiz

Giriş Yap

Şifre Sıfırla

Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
List
Video