En Etkili 7 Instagram Fenomeni


Instagram, kullanılmaya başlandığından beri etkili olan ve artık canlı yayın gibi özelliklerle etkisini arttıran bir mecra oldu. Haliyle burada etkin olan ünlü ve fenomenlerde dikkat çekiyor.

 

Huda Kattan

Kendisi ünlü bir moda bloggerı olsa da etkisini Instagram üzerinden de göstermektedir. Özellikle makyaj videoları dikkat çekiyor.

Michelle Lewin

Venezüellalı model özellikle fitness ve diğer spor aktiviteleri konusunda reklam alıyor. Her gün binlerce yeni takipçi kazanan model farklı ürün tanıtımları da yapabiliyor.

Cameron Dallas

Günlük sıradan aktiviteler ve videolarla dikkat çekerek fenomen olan ilk isimlerden. Neredeyse yirmi milyon takipçisi bulunuyor.

 

Mariano Di Vaio

Ünlü bir moda bloggerı olmasının yanı sıra aynı zamanda aktördür. Özellikle erkek modası konusunda etkili bir isim olarak görülüyor.

Jay Alvarrez

Havai’de doğup büyüyen fenomen, buradaki yaşantısı, ekstrem sporlara olan tutkusu ve macera tutkunu olmasıyla dikkat çekiyor.

Murad Osman

En ünlü fotoğrafçı olan fenomenlerden biridir. Bir kasının elini tutarak arkasından manzarayı çektiği fotoğraflarla takipçi sayısını milyonlara ulaştırmıştır.

Dr. Mike Varshavski

İlginç bir şekilde çok fazla takipçisinin olması kendisi hakkında yayınlanan bir makaleden sonra olmuştur. Instagram’daki en seksi erkek seçilmesi ve doktor olması sebebiyle hayran kitlesi hızla artmıştır.

What's Your Reaction?

Süper Süper
0
Süper
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Ağlarım Ağlarım
0
Ağlarım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Aşk Aşk
0
Aşk
İnanmıyorum İnanmıyorum
0
İnanmıyorum
İmkansız İmkansız
0
İmkansız

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Etkili 7 Instagram Fenomeni

Giriş Yap

Şifre Sıfırla

Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
List
Video