En Gizemli 7 Yer


  1. Bermuda Şeytan Üçgeni

“Dünyanın en doğaüstü bölgesi” olarak biliniyor. Atlantik Okyanusu’nda Miami ve Porto Rico arasında yer alan Bermuda’da uçaklar ve gemiler kayboluyor; gidenler bir daha dönmüyor.

  1. Perili Orman

“Hoio-Baciu” olarak bilinen Romanya’daki bu orman, ülkede “Bermuda Şeytan Üçgeni” olarak anılıyor. Paranormal aktivitelerle karakterize ormanda hayalet manzaraları ve ışık küreleri görenler var.

  1. Aokigahara Ormanı

Japonya Fuji Dağı’ndaki Aokigahara Ormanı, “intihar ormanı” olarak da biliniyor. Ormanda her yıl 100’den kişi intihar ediyor.

  1. Khooni Nadi

“Kanlı nehir” olarak bilinen Hindistan’daki Khooni Nadi, “insan emen nehir” olarak ün salmış. Bu nehre giren insanların bir daha çıkamıyor ve cesetleri bulunamıyor.

  1. San Zhi

Tayvan’daki küçük şehir San Zhi, zenginler için inşa edilmiş. Ama artık kimse buraya gidemiyor. Artık “kötü ruhların kenti” olarak anılıyor.

  1. Bebekler Adası

Meksika’daki Bebekler Adası, bölgedeki batıl inançların merkezi konumunda. Tüm ağaçlara oyuncak bebek asılmış. Adayla ilgili gizemli hikayeler var.

  1. Manchac

Louisiana’da bulunan Manchac veya “hayalet bataklık”, en gizemli ve korkutucu yerlerden biri. Bataklık çevresine kurulan köyler yok olmuş.

What's Your Reaction?

Süper Süper
0
Süper
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Ağlarım Ağlarım
0
Ağlarım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Aşk Aşk
0
Aşk
İnanmıyorum İnanmıyorum
0
İnanmıyorum
İmkansız İmkansız
0
İmkansız

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Gizemli 7 Yer

Giriş Yap

Şifre Sıfırla

Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
List
Video