En Popüler Yemek Takımı Çeşitleri


Şık davetlerde oldukça güzel yemekler hazırlanırken bunun beraberinde şık bir yemek takımı da göz doldurmalıdır. Misafirlerinizi ağırlarken, yemek takımınız ile tarzınızı yansıtmak da mümkün. Karaca yemek takımları, farklı desen ve tasarımlar ile her zevke uygun bir şekilde bulunmaktadır.

Karaca Fine Bone Snow Gold 12 Kişilik 60 Parça Kare Yemek Takımı

Karaca Fine Bone Snow Gold 12 kişilik 60 parça kare yemek takımı, bir yemek takımından daha fazlasıdır. Kaşıklar, çatallar ve tabaklarındaki tasarım birbiriyle uyumlu bir şekilde dizayn edilmiştir. Burada kullanımdaki zarafet ile kendi tarzınızı da yansıtabilirsiniz. Harika geçen akşam yemeklerinde, yemek takımınız da ön planda olmalıdır.

Karaca Fine Bone Blue Blush 60 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı Kare 

Yakın çevreniz, şık bir akşam yemeğine davet ettiğiniz de burada kişi kendisine hayran bıraktıran Karaca Fine Bone Blue Blush 60 parça 12 kişilik yemek takımı kare de oldukça etkileyici olur. Farkını ortaya koymak isteyenler için  marka yemek takımı, kalabalık sofraların adeta ışığı olacaktır. Evindeki şıklığı, yemek takımında da göstermek isteyenler için oldukça kaliteli ve göz dolduran tasarım ile tercih edilebilir.

Karaca Luvi Cream 60 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı Kare

Bembeyaz masa örtüsü üzerine saf beyazlıkta tasarlanmış yemek takımı masaya adeta ahenk katacaktır. Burada parlaklığı, sade tasarımı ve parçaların birbiriyle mükemmel uyumu zevkinizi ortaya çıkarır. Zarif ve oldukça minimal detaylar ile süslenmiş Karaca Luvi Cream 60 parça 12 kişilik yemek takımı kare sizi mest edecektir.

Oldukça geniş ürün yelpazesi ile her zevke ve her tarza uygun olarak bulunan Karaca ürünleri,  kişilerin beğenisini kazanmaktadır. Şıklığı  yakalamak isteyenler için (https://www.krc.com.tr/) üzerinden alışveriş yapabilirsiniz.


Like it? Share with your friends!

-2
-2 points

What's Your Reaction?

Süper Süper
0
Süper
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Ağlarım Ağlarım
0
Ağlarım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Aşk Aşk
0
Aşk
İnanmıyorum İnanmıyorum
0
İnanmıyorum
İmkansız İmkansız
0
İmkansız

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Popüler Yemek Takımı Çeşitleri

Giriş Yap

Şifre Sıfırla

Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
List
Video