En Sevilmiş Olan 7 Çizgi Film


2000’lerin başında çocuk olan herkesin bildiği ve büyük küçük herkesi televizyon ekranlarına bağlayan belki de en eğlenceli anları geçirdiğimiz zamanları temsil eden çizgi filmlerimizi tekrar hatırlamak istedik. Hadi gelin sizlerle beraber o güzel dakikaları tekrar hatırlayalım;

  1. Bugs Bunny

Hepimizin en sevdiği ‘’ıı ne haber canım?’’ repliğiyle günümüzde dahi kendini yaşatabilen sevimli, havuç delisi, kıvrak zekaya sahip olan tavşanımız.

  1. Tom ve Jerry

Sürekli birbirleriyle düşman gibi olsalar bile yeni birine karşı her zaman dost olduklarını biliyoruz. Tom’un, Jerry’yi yakalama planlarının her zaman suya düştüğünü de hatırlıyoruz.

  1. Sylvester ve Tweety

Her zaman kafesinin içinde usul usul sallanan uysal Tweety’i ele geçirmek isteyen peltek biraz sakar kedimiz Sylvester her defasında büyükannenin şemsiyesine maruz kalıyordu. Tweety’nin ‘’Bir kedi gördüm sanki’’ repliğini de unutmadık.

  1. Taş Devri

Kıyafetleri, takıları, evleri ile eski yaşam şekillerini mizahi olarak konu alan bu çizgi filminde ki Fred ve Barney’in arkadaşlıkları; Wilma ve Betty’nin arkadaşlıkları unutulmaz dostluklardan biri olarak hafızalarımıza kazındı.

  1. Red Kit

Azılı düşmanların korkulu rüyası olan Red Kit, atı Düldül ile Daltonlar’ın hain planlarını yerle bir etmeyi her zaman başarabiliyordu.

  1. Şirinler

Mantar evlere sahip mavi renkli olan ve hepsinin ayrı ayrı lakapları olan ama bir o kadar da başarılı olan küçük karakterler ve onların en büyük düşmanı olan Gargamel ile kedisi Azman’ı da unutmadık.

  1. Temel Reis

Ispanakla bağdaştırdığımız Temel Reis’in Safinaz’a olan aşkı için Kabasakal ile karşı karşıya kaldığı anlarda küçücük cebinden kocaman bir konserve kutusu içinde ıspanak sayesinde Safinaz’ı kazandığını hatırlamayan yoktur.

What's Your Reaction?

Süper Süper
61
Süper
Sinirli Sinirli
12
Sinirli
Ağlarım Ağlarım
12
Ağlarım
Sevdim Sevdim
12
Sevdim
Aşk Aşk
12
Aşk
İnanmıyorum İnanmıyorum
12
İnanmıyorum
İmkansız İmkansız
12
İmkansız

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Sevilmiş Olan 7 Çizgi Film

Giriş Yap

Şifre Sıfırla

Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
List
Video