Erkekleri Kızdıran 7 Cümle


Erkekleri Kızdıran 7 Cümle

Kadınların genlerine serpiştirilen trip huyu ne kadar yüksek dozdaysa, erkeklerin de genetiğine serpiştirilen ‘sinir’ bir o kadar vardır. Bazen kadınların yaptığı hareketlerden, bazen de kendi takıntılarından dolayı sinirlenerek parlayan erkekler vardır. Ama her erkek sinirlidir demiyorum elbette. Kimi mülayimdir kimi ise Hulk’a dönüşür. He bir de biriktirip biriktirip patlayanlar var ama Allah hepimizi onların gazabından korusun! Erkekleri sinirlendiren 7 cümleden bahsedeceğim ki sakata gelmeyin kızlar!

  1. ‘Konuşmamız gerek’. Bu cümle kadın gözünde çok masumane bir cümledir. Gerçekten de öyle. Ama erkeklerin dünyasında bu cümle birçok kapıya çıkar. ‘Şimdi ne sorun var da konuşucaz, her şey normal işte ne var ne var?!!’.

2.‘Dün gece neden iyi geceler demedin.’ Bak bu kavga sebebi işte. Her kadın bunda ısrarcıdır biliyorsunuz. Eğer o söz söylenmediyse kadın bir sorun olduğunu düşünür. Erkek ise ‘Ya uyuyakalmışım ne var bunda şimdi ben iyi geceler demedim diye iyi geçmedi mi gecen sanki? Söylesem ne olur söylemesem ne?!’.

3.‘Maç izlemesen de film izlesek birlikte?’. Ya o derbi maçı, hem derbi maçı olmasa da tuttuğu takımın maçı onu kaçıramaz! Öyle bir şey olamaz! Evet, maçın da tekrarı var ama olmaz işte!

4.‘Sence ne yapalım?’ Dışarı çıkmadan nereye gideceğinizi, nerde buluşacağınızı ve ne yapacağınızı önceden belirleyin. Erkekler bu belirsizlikten nefret eder. Eğer belirlemediyseniz kahveye götürür sizi görürsünüz! Yok, o kadar da yapmaz da eve pışpışlanmak istemiyorsanız bir fikriniz olsun 🙂

5.‘Tamam Murat’. ‘Tamam mı Murat? Tamam Murat yani? Murat ne demek ya? Sensin Murat!’. İsimli cümleler kurmak mı?? O çok sert taşa çarptın gülüm toparlamak için adını seviyorum eheheh diye aptal bi gülücük atma sakın. Yemiyorlar :/

6. ‘Sence ben güzel miyim?’ Ya napalım merak ediyoruz işte. Güzel olduğumuzu bilsek de söyleyiverin işte. İlgi ve arada şımartmak şart! Sinir olmayıverin yahu bu kadarı da hakkımız.

7.‘Telefonunu ve şifreleri ver hayatım şu kızları bi sileyim hesaplarından.’ Bak bu erkeği çok sinirlendirir işte. Yok efendim bana güvenmiyor muşun diye üste çıkmalar, vay efendim sadece sosyal medyada ekliyizler, aman efendim sen daha güzelsin diye karşılaştırma yapmalar havalarda uçar. Amaaaa ne kadar sinirlendirirse sinirlendirsin gerekirse telefonu patlatın! O şifreler alınacak. İşte burada kavga kıyamet hobaaaaaa!! Hodri meydan! 😀

What's Your Reaction?

Süper Süper
7
Süper
Sinirli Sinirli
129
Sinirli
Ağlarım Ağlarım
11
Ağlarım
Sevdim Sevdim
14
Sevdim
Aşk Aşk
5
Aşk
İnanmıyorum İnanmıyorum
2
İnanmıyorum
İmkansız İmkansız
4
İmkansız

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erkekleri Kızdıran 7 Cümle

Giriş Yap

Şifre Sıfırla

Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
List
Video