Erkeklerin En Sık Söylediği 7 Yalan


Erkeklerin En Sık Söylediği 7 Yalan

Ah bu erkekler… Allem kullem haytalık peşindeler. Erkekler tarafından ‘hello bro’ kadar kalıplaşan ve sıradan bir cümle kurar gibi söylenen yalanlar silsilesine hoş geldiniz! Elbet bu bir erkek tarafından da okunuyor olacak. Her sen erkek bey! Şunu bilmelisin ki biz kadınlara yalan söylemek kolay, ama inandırmak zordur. Çünkü bizim %100’ümüz bu yalanları anlıyor olsak da %99’umuz size inanmayı tercih ediyor J

  1. ‘Üzgünüm.’ Hahayt üzgünmüş. İçinde kahkaha atan filleri biz duymuyoruz sanki!

2.‘Mahmut’la önemli bir şey konuşucaz. Canı sıkkınmış.’ Bu Mahmut’un da hep sorunları var arkadaş. Ben Mahmut’un ümüğünü sıkıcam biticek bütün dertler! Yalan kızlar yalan. Gidip bir yerlerde halı saha maçı yapacaklar. Ya da bir iki oyun. Peh!

3. ‘Her an şarjım bitebilir’. Hmm. İşte bu noktada sıvıyorsunuz beyler. Artık teknoloji gelişti şarjının bitmesi İMKANSIZ. Ne haltlar karıştırdığını Bİ-Lİ-YO-RUZ.

4.Sevişiyorken ‘Biraz bekler misin? Dışarıdan gelen ses dikkatimi dağıtıyor’ Vay vay vayy yalana bak. Aslında bunu yaparken komik oluyorlar. Çünkü o an erken nakavt olduklarını kabullenmek istemiyorlar. Dışırdın gilin sis dikkitimi diğitiyir vi vi vi vi!

5.Eğer bir kedimiz varsa onu çok sevdiklerini söylerler. Aslında nefret ederler. Genellemeye vurduğumuzda çoğu! Yani kedimize veya köpeğimize ‘aşkım’ diye hitap etmemiz bile onları sinirlendiriyor.

6. ‘Arkadaşların gerçekten çok samimi, onları çok seviyorum’. Bazı erkekler bizi nedense kız arkadaşlarımızdan bile kıskanıyor! Sebebi yaptığımız dedikoduları merak ediyorlar ve fazla takılmamızı istemiyorlar.

7.Hayatının belli bir anında her erkeğin kullandığı tek cümle ‘Seni Hiç Üzmeyeceğim’. Hadi kızlar hep beraber : HAHAHAHAHAH


Like it? Share with your friends!

1
1 point

What's Your Reaction?

Süper Süper
1
Süper
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Ağlarım Ağlarım
0
Ağlarım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Aşk Aşk
0
Aşk
İnanmıyorum İnanmıyorum
0
İnanmıyorum
İmkansız İmkansız
0
İmkansız

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erkeklerin En Sık Söylediği 7 Yalan

Giriş Yap

Şifre Sıfırla

Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
List
Video