Gelmiş Geçmiş En Heyecanlı 7 Macera Filmi


Gelmiş Geçmiş En Heyecanlı 7 Macera Filmi

Hem kurgularıyla hem de efektleriyle birlikte konusunun içine çeken ve o girdapta bizi döndürüp duran 7 adet efsane film var akıllarda. Bu saydığımız filmleri eğer hala izlemediyseniz kesinlikle tavsiye ediyoruz.

  1. Bir numarayı kesinlikle Leon’a veriyorum ve bunu bu numara gerekirse zamkla yapıştırıyorum. Tam 23 yıllık ve asla eskimeyecek olan efsanevi bir film olduğunu söyleyebilirim.

2. Leonardo Di Caprio’nun başrol aldığı bu film sizi gerçek dünya ve hayal dünyası arasında adeta tokatlayacak.

3. Star Wars. Türkçesi Yıldız Savaşları. İçerisinde fantastik macera bulunduran bu serisini izlemeyen kalmışsa ayıp etmiş.

4.The Lord Of The Ring Series… Yüzüklerin efendisi serisi. Fırtına gibi esen ve izledikçe tekrar tekrar izleten bir macera serisi sizi bekliyor canlar.

5.Fast and Furious. Araba, hız, öfke, dövüş, yahu ne ararsan var. İzlerken nefesinizi arada bırakın ki heyecandan ölmeyin.

6.Back To The Future 1985 yapımı bu filmin çevirisi Geleceğe Dönüş. Zamanda yolculuk fikrini sevenler için oldukça heyecan verici bir film diyebiliriz.

7.The Shawshank Redemption- Esaretin Bedeli. Morgan Freeman ve Tim Robbins’in başrol oynadığı bu film 1994 yapımı. Dünya üzerinde se getiren bu filmi bir gün yeniden izlemek isteyebilirsiniz. Hatta o gün bugün olabilir ne dersiniz?

What's Your Reaction?

Süper Süper
0
Süper
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Ağlarım Ağlarım
0
Ağlarım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Aşk Aşk
0
Aşk
İnanmıyorum İnanmıyorum
0
İnanmıyorum
İmkansız İmkansız
0
İmkansız

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gelmiş Geçmiş En Heyecanlı 7 Macera Filmi

Giriş Yap

Şifre Sıfırla

Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
List
Video