Gitsin Kariyer, Gelsin Kuşkonmaz


Aslı Aksoy, tam bir başarı öyküsü kahramanı! Onun yaptığını okuyunca, emin olun kendinizden parçalar bulacaksınız. Bu bir, modern dünya edilgenliğine savaş açma ve mutlu olma hikayesidir.

  1. Aslı Aksoy ODTU İşletme Bölümü mezunu. Okulu bitirdikten sonra tekstil ve gıda konusunda Pazarlama Müdürü olarak 13 yıl bazı firmalarda çalıştı.

  1. Sonra bir de ne olsun? Elbette hepimizin zaman zaman yaptığı sorgulamaları o da yapmaya başladı ve kendine mutlu olabilecek akıllıca bir yol açtı.

  1. Sürekli Ege’ye, kendi topraklarına dönme hayali vardır. Bir gün New York’ta kuşkonmaz yedi ve aklına güzel bir fikir geldi. Daha sonra yolu da beyaz bilgisiyle açıldı.

  1. Kuşkonmazın faydalarınım çok olduğunu ve ülkemizde gerekli önemi görmediğini fark edince kolları sıvamış Aslı kız.

  1. Kuşkonmaz folik asit, mineral ve vitaminler açısından çok zengin. Kap dostu, sindirime yardımcı, kan dolaşımını temizliyor, üstelik lezzetli.

  1. Önce Ortaca’da 2,5 dönüm arazi üzerinde deneme yapan Aslı, daha sonra Kızılkaya’da altı kadınla birlikte 42 dönümlük arazide çiftçilik yapmaya başladı.

  1. Aslı’ya hayranlık duyuyor; onun hikayesinin tüm mutlu olmak isteyenlere, özellikle kadınlara feyz vermesini diliyoruz. İlgilenenler için; http://elibelindetarim.com/

What's Your Reaction?

Süper Süper
0
Süper
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Ağlarım Ağlarım
0
Ağlarım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Aşk Aşk
0
Aşk
İnanmıyorum İnanmıyorum
0
İnanmıyorum
İmkansız İmkansız
0
İmkansız

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gitsin Kariyer, Gelsin Kuşkonmaz

Giriş Yap

Şifre Sıfırla

Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
List
Video