Gökçetepe & Uçmakdere’yi Nasıl Bilirsiniz?


Madem hafta sonu, o zaman az bilinen bir yerlere bir bakmak gerekir. İstanbul’a yakın, hemen gitmek isteyeceğiniz, belki herkes tarafından bilinmeyen bir yer: Gökçetepe & Uçmakdere!

  1. Bakir Gökçetepe ormanın içinde yer alırken, Uçmakdere ise tam bir Rum köyü. Üstelik İstanbul’a sadece 4 saat mesafede. Tekirdağ’ı geçin ve Kumbağ’a gelin. İşte burası Uçmakdere’nin başlangıcı. Yolu bile ayrı keyifli.

  1. Sendromları, hatta koca bir kışı üzerinizden atmak için harika bir seçim olacak. Burada yapabileceğiniz faaliyetler über keyifli.

  1. Tüplü dalış, yamaç paraşütü ve rüzgar sörfü yapabileceğiniz aktiviteler arasında.

  1. Şarap severleri hemen buyur edelim. Burada yerel halk bile evinde şarap yapıyor. Rumlardan kalan şarap kültürü hala devam ediyor.

  1. Vaktiniz varsa kamp da yapabilirsiniz. Deniz kenarında çamların arasında şahane kamp alanına bayılacaksınız. Gökçetepe Tabiat Milli Parkı görülmeye değer.

  1. Kamp yapmak istemiyorsanız Şarköy ve Keşan yakın. Dolayısıyla kendinizi oralara atıp bir pansiyonda kalabilirsiniz. Hafta sonunu ziyan etmeyin. Gelin bir güzellik yapın kendinize!

What's Your Reaction?

Süper Süper
0
Süper
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Ağlarım Ağlarım
0
Ağlarım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Aşk Aşk
0
Aşk
İnanmıyorum İnanmıyorum
0
İnanmıyorum
İmkansız İmkansız
0
İmkansız

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gökçetepe & Uçmakdere’yi Nasıl Bilirsiniz?

Giriş Yap

Şifre Sıfırla

Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
List
Video