Güne Verimli Başlamak İçin 5 Tüyo


Güne başlamak bazen zorlayıcı olabilir. özellikle soğuk kış günleri, sizi o buhrandan bu buhrana atar. Bu sene gerçekleşen saat olaylarını da düşünürsek, yedide falan yataktan kalkmak efsane bir olay! Peki verimli bir başlangıç için ne yapmalı?

  1. Yataktan sürünerek kalkmak çok mantıklı değil. O motivasyonu kendinizde bulun ve erteleme yapmadan, bir güzel gerinip kendinize gelin.

  1. On beşer dakikalık vücudu açan küçük egzersiz programları her zaman işe yarar. Zinde bir başlangıç için basit ve kurtarıcı bir egzersizle vücudunuz güne hazır olur.

  1. Son dakika yetişmelik uyanmalar her zaman sarsıcıdır. Kendinize zaman verin. Hatta küçük bir kahvaltı yapacak payınız olsun.

  1. Portakal suyu gibi taze sıkılmış meyve suları iyi bir başlangıç için güzel olabilir. mevsim meyvelerine göz gezdirmek lazım. Şöyle enerji verici bir karışımla Güne daha kaliteli başlangıç yapabilirsiniz.

  1. Kahve, uyandıktan bir saat sonra akıllıca olabilir; ama aç karnına kahve uzun vadede çok sağlıklı değil. Kahveyi işyerinde almak daha yerinde bir karar. Tebrikler küçücük değişikliklerle güne hazırsın!


Like it? Share with your friends!

1
1
1 share, 1 point

What's Your Reaction?

Süper Süper
0
Süper
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Ağlarım Ağlarım
0
Ağlarım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Aşk Aşk
0
Aşk
İnanmıyorum İnanmıyorum
0
İnanmıyorum
İmkansız İmkansız
0
İmkansız

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güne Verimli Başlamak İçin 5 Tüyo

Giriş Yap

Şifre Sıfırla

Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
List
Video