Hala Doğru İnsanla Tanışamadınız Mı?


Modern zaman döngüsü insanları bir kargaşa içerisine çekiyor. Hala sol yanınızı bulamadıysanız, sizi buraya alalım. Geçen gün inanılmaz bir uygulamayla karşılaştım.

1. Sizi diğerlerinden farklı bir çöpçatanlık sitesiyle tanıştıralım. Adımları okuyunca, yok artık diyeceksiniz. Bu arada merak etmeyin, bilgileriniz tamamen gizli tutuluyor.

2. Öncelikle siteye giriş yapıp başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Daha sonra gizli bir telefon üzerinden program danışmanı sizi arıyor. Bu danışman sizi tanımak için bazı sorular soruyor. Yani partnerinizde ne gibi özellikler arıyorsunuz, geçmişte ilişkilerinizde başarılı olma ya da olmama sebepleriniz vs.

3. Daha sonra İstanbul içi ya da diğer şehirler için size uygun eşler araştırılıyor. Profesyonel bir çöpçatan sizden alınan tüm bilgileri değerlendirip size uygun eşi seçiyor.

4. En sonunda o insanla size bir yemek ayarlanıyor. Vaktiniz mi uymuyor? Kahve de olur.

5. Görüşme sonrasında geri bildirimlere göre bir yol takip ediliyor. Bakarsınız gerçek aşkınızı bu şekilde bulursunuz, ne dersiniz? 6. Bu arada ilgilenenler için web site: https://sadecebiyemek.com/

What's Your Reaction?

Süper Süper
0
Süper
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Ağlarım Ağlarım
0
Ağlarım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Aşk Aşk
0
Aşk
İnanmıyorum İnanmıyorum
0
İnanmıyorum
İmkansız İmkansız
0
İmkansız

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hala Doğru İnsanla Tanışamadınız Mı?

Giriş Yap

Şifre Sıfırla

Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
List
Video