Hobiniz Yoksa İşte Size Edinebileceğiniz 7 Hobi


Hobiniz Yoksa İşte Size Edinebileceğiniz 7 Hobi

Hobi sonradan kazanılabilen bir şey değil bana göre ama kendinizi hobilerin ne diye sorulduğunda eksik hissediyorsanız edinebileceğiniz 7 hobi önerisi vereceğim. Hobi sahibi olmanızda önemli olan tek şey yaparken zevk almanızdır. Dondurma yemek bile hobidir bence ama size daha farklı hobi önerileri vereceğim.

  1. Klasik bir şey gelecek ama şarkı söylemek bir hobidir. Her dakika her yerde şarkı söylerim hiç çekinmem sahnelere atlar sahnelerde bile şarkı söylerim diyorsanız hobiniz olabilir. Ya aslında sesiniz güzelse bunu yapın 🙂 hatta bir alt grup oluşturarak küçük sahne bile yapabilirsiniz.

2.Müzik demişken öyle halaydan tutup rap müziğe kadar çok perdeli olmasın seçtiğiniz müzikler. Bir insan fark etmez kulağıma hoş geliyorsa dinlerim diyorsa ı ıı müzik kesinlikle onun hobisi değil. Rock dinlerim genelde ve rock söylerim derseniz heh işte rock müzik sizin hobinizdir.

3.Tiyatroları izlemek hatta bu işi severek yapmak hobidir. Hatta bana göre tiyatro hobilerin en güzelidir. Apayrı dünyada bilmediğin ya da aslında tanıdığın insanlar farklı karakterlerle karşına çıkıyor. Muhteşem bir şey…

4.Maket oyuncaklar yapmak ve bunu koleksiyon haline getirmek. Al sana hobinin hası.

5.Resim çizmek, ebru yapmak, minyatür yapmak… Bunlardan zevk alabilirsin.

6.Kitap okumak ama öyle böyle değil. Deli gibi kitap okuyorsun hatta düşünsene kitap bitince keşke bitmesin diyorsun ya da o çok güzel bir kitap olduğu için ona sarılıyorsun. Evet, saçma geldi sana ama ben sarılıyorum mesela. Çok seviyorum napiim.

7.Spor yapmak, yoga yapmak, yürüyüş yapmak ya da kamp yapmak gibi aktiviteleri de eğer severek yapıyorsan ya da bir kez yaptığında hoşuna gittiyse bunlardan birini hobi edinebilirsin.

What's Your Reaction?

Süper Süper
0
Süper
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Ağlarım Ağlarım
0
Ağlarım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Aşk Aşk
0
Aşk
İnanmıyorum İnanmıyorum
0
İnanmıyorum
İmkansız İmkansız
0
İmkansız

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hobiniz Yoksa İşte Size Edinebileceğiniz 7 Hobi

Giriş Yap

Şifre Sıfırla

Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
List
Video