Kadıköy’de Eğlenmek İçin Gidilecek 7 Gece Mekânı


Kadıköy’de Eğlenmek İçin Gidilecek 7 Gece Mekânı

‘İstanbul geceleri’ kalıbını biliyorsanız lügatınıza ‘Kadıköy Geceleri’ni de mutlaka ekleyin. Çünkü sabaha kadar deli gibi eğlenebilir, en güzel müzikleri dinleyebilir, dilediğiniz gibi içebilir ve arkadaşlarınızla hoş sohbet edebilirsiniz. İşte Kadıköy’ün o güzel eğlence mekânları.

  1. Caferağa Mahallesi’nde bulunan MONKS gidip eğlenmenizi şart kılan bir mekândır. Son yılın en farklı konseptini müşterilerine sunan bu mekânın ‘home Party’ tadı verdiğini söyleyebiliriz. Üstelik sabah 04.00’e kadar da açık 🙂

2.KOMODOR’dan bahsedelim. Sabahlara kadar eğlenebileceğiniz, dans edip bolca kahkaha atabileceğiniz bu mekân Moda Caddesi’nde. Gece 00.00’da açılan bu mekânda eski müzikler de çalıyor. Bir after mekân olduğunu ve aynı zamanda mekânın 50 belki 60’lı yıllardan kalma eşyalarla dekor edildiğini görebilirsiniz.

3. Caferağa’da bulunan bir diğer mekânımız ise ARKAODA. Hafta sonları oldukça kalabalık fakat ne yapın edin yer bulun ve shot’larını mutlaka deneyin derim.

4.BELFAST IRISH PUB. İthal içki bulundurduklarından dolayı fiyatlarının uygun olduğunu söyleyemem ama Türkiye’de açılan ilk pub olarak kesinlikle bir görün derim. Bu mekân da Caferağa’da hemen bulabileceğiniz bir yerde.

5.DOROCK XL. İstanbul’un geneline bakarsan en büyük kapalı canlı müzik sahnesine sahip. 3 ayrı konsepte müzik dinleme fırsatınız oluyor. Neşet Ömer Sokak’ta uğrayın mutlaka…

6.Moda Caddesi’ne giderken yol üstünde görebileceğiniz bu mekân tam da adı gibi kendini belli ediyor. AYI gibi sokağın solunda kalıyor J Bira adına birçok çeşit bulabilmeniz mümkün.

7.İNCİR PUB. Gerçekten adı gibi tatlı olan bu mekân ambiyans adına on numara dekorlar içeriyor. Sunumları da bir o kadar tatlı ki sormayın. Saat 04.00’e kadar açık olan bu mekândan Pamuk Prenses gibi çıkabilirsiniz. Kadife Sokak’ta. Çıkın çıkın gidin.


Like it? Share with your friends!

1
1 point

What's Your Reaction?

Süper Süper
1
Süper
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Ağlarım Ağlarım
0
Ağlarım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Aşk Aşk
0
Aşk
İnanmıyorum İnanmıyorum
0
İnanmıyorum
İmkansız İmkansız
0
İmkansız

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kadıköy’de Eğlenmek İçin Gidilecek 7 Gece Mekânı

Giriş Yap

Şifre Sıfırla

Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
List
Video