Kadınların Düğünlerinde Yaptığı 7 Hata


Kadınların Düğünlerinde Yaptığı 7 Hata

Düğün bu arkadaşım. Elbette hayatının en önemli ve en özeli günü. Tabiki en güzel sen olmalısın. Bak her konuda hem fikiriz. Ama 7 unsura dikkat etmelisin ki ilerde düğün fotoğraflarına baktığında çocukların ‘Anne bu palyaço sen misin’ demesin.

  1. Aşırı makyajdan kaçın. Güzel görünmek için asla aşırı makyaj yapma. Hele ki yaz düğünü düşünüyorsan sakın ha! Sıcağın etkisiyle makyajın şıpıdık şıpıdık akarsa pancara dönüşmeyesin.

2.Aman ağlamayasın. Saçmalama en mutlu günün evde kalmadım diye göbek at hatta. Oh ohh şıkıdım.

3.Düğün dansını daha öncesinden mutlaka prova et. Hatta o herkesin merak ettiği gelinle damat arasında fısır fısır konuşulan saçma konuların bile hazır olsun. İyi oyunculuk yap 🙂

4.Düğünde iki ayrı kıyafet giymeyi aklından bile geçirme. Onca saç makyaj bozulsun mu istiyorsun. Hem ne uğraşacakmışsın. Sen zaten güzelsin ve hepsinden öte gelinsin gelin!

5.Düğün mekânı için çok uzak bir yer seçme. Haa sessiz sakin olsun sadece yakınlarım olsun diyorsan ala. Ama gelinliğini giyerken düğününe gelemeyenler için bir de kendini üzme.

6.Yüksek topukludan kaçınmalısın. Topuklu ayakkabı giy elbette. Ama bin beş yüz gün öncesinden prova da yapsan topuklu ayakkabı mereti sana bir iş çıkarabilir. Bu yüzden yeterli yükseklikle ve rahatlıkta topuklu ayakkabı seçmen daha doğru olacak.

7.Damat ve gelinin birbirine pasta yedirmesi mi. Iyyyy. O topa sakın girme arkadaşım.

 

 

What's Your Reaction?

Süper Süper
0
Süper
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Ağlarım Ağlarım
0
Ağlarım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Aşk Aşk
0
Aşk
İnanmıyorum İnanmıyorum
0
İnanmıyorum
İmkansız İmkansız
0
İmkansız

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kadınların Düğünlerinde Yaptığı 7 Hata

Giriş Yap

Şifre Sıfırla

Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
List
Video