Kızların Erkeklere Attığı 7 Farklı Trip Şekli


Kızların Erkeklere Attığı 7 Farklı Trip Şekli

Aslında erkeklerin de trip alanında gümüş madalyaya layık görüldüğünü biliyoruz. Elinde tespih sallayan adam bile yeri geliyor trip manyağı oluyor. Ama maalesef ki trip alanında altın madalyayı asla kaptırmayız! Kadınlar olarak genlerimize trip malzemesi o kadar çok serpiştirilmiş ki bazen tadı bile kaçabiliyor. Hee hatta bazen trip atayım derken konu ayrılık noktasına kadar gelebiliyor ama bu çok çok ayrı bir boyut. Ben bu yazıda kadınların erkeklere attığı 7 farklı triplerden bahsedeceğim. Kabul etmek gerek ki bize masumane gelen tripler bazen erkeklerin kendisini şeytani bir ayinde kanı kurban edilen kediymişçesine hissettirmesini sağlıyor. Oh olsun!

  1. Tamam, sen zaten hiç benimle ilgilenme böyle devam et!

-Aşkım ne yaptım şimdi ben!

+ Hiçbir şey yapmadın!

Evet, aslında sorun hiçbir şey yapmamış olman kardeşim. Kız ilgi istiyor az ilgilensen abidik gubidik sevsen sonra zaten mayışıp tontik tontik devam edicez biz.

  1. Nys i gclr…

-Okunması zor olan bu mesajın açılımı ‘Neyse iyi geceler’ Altında yatan subliminal mesaj ise ‘Öküz, Allahın belası, bana geç cevap veriyorsun kim bilir kimi düdüklüyorsun. Ben en iyisi yatayım da sen de rahat rahat düdükle. Ertesi gün ölürsem de beni aldattığın için vicdan azabından ciğerlerini parçala!’ Hâlbuki duşa girmiş olamaz mı?

  1. Ben sana emek verdim. Senin de çaban olsun. İki günlük sevgilin değilim! Herkes ilişkiye emek veriyor, ama biz kadınlar daha çok!

4.Birden gelen ‘Sen beni hiç sevmiyorsun, hiç beğenmiyorsun, beni kaybetmekten korkmuyorsun’ gibi gelen ve çağımızın hiç tedavisi bulunmayan hastalığı. Durum stabil, trip net, hadi kızı ikna et!

5.Varsa yoksa arkadaşların! Ne demek maç yapıcaz ya! Gitsin başkasıyla top koştursun Mahmutçuğun, Şurda sevgiline iki saat ayırmak varken ne demek top koşturucaz, ben seni bi koşturucam şimdi!!!’ Ya bunu yapmasak keşke. Çünkü biz de arada bunalıp Pelinlerle alışverişe gitmek isteyebiliyoruz. Ama napalım gen bu gen!

6.Erkeklere en ağır gelen trip sözlerinden biri olan ‘Ben kimim ki zaten?’ cümlesi. He bir de acı bir gülümseme de eklemeyi ihmal etmiyoruz kızlar! Ki karşımızdakinin vicdanı 1 kuruşa denk gelene kadar parça pinçik olsun!

7.Son olarak yine bir vicdanın öğle namazına müteakiben kılınmasını sağlayan trip çeşidi… Konu tartışılır üstünden 5 dakika geçer ‘affettin mi beni’ sorusuna karşılık:

-Evet.

+Hala kızgın mısın peki bana?

-Hayır.

+Tamam, gel o zaman beni öp sevgilim…

-Git o fotoğrafını beğendiğin kız öpsün seni!

+Haydaaaaa… Hani halletmiştik.

AA bir de şey var: Seni vidanın affetsin 🙂

Erkek olmak da zormuş be 🙂

 

What's Your Reaction?

Süper Süper
0
Süper
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Ağlarım Ağlarım
0
Ağlarım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Aşk Aşk
0
Aşk
İnanmıyorum İnanmıyorum
0
İnanmıyorum
İmkansız İmkansız
0
İmkansız

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kızların Erkeklere Attığı 7 Farklı Trip Şekli

Giriş Yap

Şifre Sıfırla

Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
List
Video