Magazin Dünyasını Alt üst Eden Boşanma Davaları


Ünlülerin evlenmesi de boşanmaları da ayrı der; ancak bazı boşanma davaları pek hareketli geçtiği için magazin camiası bile takip etmekte güçlük çekmedi mi sizce? Eee, büyük aşkların bitişi de alengirli olurmuş ne de olsa.

  1. Tuğba Altıntop – Rafet Elroman: Şüphesiz bu konuda level atlamış olan bir dava olmadı mı sizce de? Kızlarını göremeyen Tuğba’nın feryadı bizi derinden etkiledi. Uzun süre mücadele sonunda Tuğba Altıntop sonunda biraz huzuru bulmuş gibi.

  1. Ece Erken – Serkan Uçar: Çok hızlı evlenip hızlı boşanan çiftlerimizden biri. Gayet mutlu ve çocuklu bir aile gibi görünseler de, zaman zaman Serkan Uçar’ın medyaya yansıyan agresif tavırları evliliğin bitmesine neden oldu. Yankısı uzun süre devam etti.

  1. Bade İşçil – Tarkan Sualp: Kariyerinin zirvesindeyken büyük bir aşkla evlendiği Tarkan Sualp’ten boşanmak isteyen Bade İşçil, ağır hakaretlere maruz kaldı. Karşılıklı atışmalar boşanma süresi ve sonrasında uzun süre devam etti. Çiftin çocuğu olduğu için şu ara her şey biraz durulmuş gibi.

  1. Ayşe Özyılmazel – Ali Taran: Evlilikleri ayrı bir ses getirdi, boşanmaları ayrı! Ali Taran’ın kanser sırasında eşinden bu aşk nedeniyle boşanmasından dolayı evlilik zaten bomba etkisi yaratmıştı. Boşanma desen, ayrı bir vicdan muhasebesine dönüştü.

  1. Brad Pitt – Angeline Jolie: Bu çok yeni, daha hazmedemedik. Tabi aşk büyük olunca, onca söylenene rağmen şu tabloya bakıp iç geçmeden edemiyoruz.

What's Your Reaction?

Süper Süper
0
Süper
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Ağlarım Ağlarım
0
Ağlarım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Aşk Aşk
0
Aşk
İnanmıyorum İnanmıyorum
0
İnanmıyorum
İmkansız İmkansız
0
İmkansız

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Magazin Dünyasını Alt üst Eden Boşanma Davaları

Giriş Yap

Şifre Sıfırla

Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
List
Video