Makyajda Minicik Tüyolar


Makyaj yapmak bir sanat. Gündelik hayatta sadelikten yanaysanız bile, minicik tüyolar daha iyi olmanızı sağlayabilir. Üstelik basit dokunuşlar her zaman daha etkili olur.

  1. Öncelikle temiz br yüz her şeyden önemli. Makyajınızı temiz bir cilde yaparken kullanacağınız fondötenin mutlaka ince ve saydam olması gerekir. Son zamanlarda çıkan BB ve CC kremler birçok zaman pratik bir çözüm yolu.

  1. Eyeliner kullanmaktan çekinmeyin. Doğru eyelinerla neler yapabileceğinizi görseniz küçük dilinizi yutarsınız. Neon farları eyeliner ile birleştirebilirsiniz.

  1. Kirpikler önemli. Kirpik tipinize uygun bir rimel kullanın. Kirpiklerinizi ayırmak için pudra kullanabilirsiniz. Kirpiklerin dibinden ucuna doğru uygulama yapın ve bu uygulamayı iki kez yapın.

  1. Allık kemiklerinizin ortaya çıkmasını ve yüzünüzün daha karakterli olmasını sağlayacaktır. Bu nedenle allığı elmacık kemiklerinden şakaklara doğru V şeklinde çizerek kullanmak doğru bir uygulama olacaktır.

  1. Renk kullanmaktan çekinmeyin. Özellikle son zamanlarda neon farlar çok moda. Bunlar daha dinamik bir görüntü yakalamanızı sağlayacaktır.

What's Your Reaction?

Süper Süper
0
Süper
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Ağlarım Ağlarım
0
Ağlarım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Aşk Aşk
0
Aşk
İnanmıyorum İnanmıyorum
0
İnanmıyorum
İmkansız İmkansız
0
İmkansız

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Makyajda Minicik Tüyolar

Giriş Yap

Şifre Sıfırla

Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
List
Video