Oynadığı Karaktere Ölerek Veda Etmek İsteyen Oyuncular


Bazı dizilerin uzun soluklu olması, dizi oyuncularının “E ben artık öleyim de başka diziye geçeyim bari.” Demesine neden olabiliyor. Bazen de oyuncuların aklında daha başka düşünceler olmuyor değil.

  1. Nina Dobrev: Vampire Diaries dizisinde 6 sezon oynayan oyuncu, karakterin hikayesinde aynı anda birçok şey olmayı başardı. Sonra daha destansı bir şekilde dizide yer almak istediğini yapımcılarına söyleyince durumda biraz değişiklik oldu; ama gerisini söylemesek daha iyi sanki.

  1. Dominic Monaghan: Lost dizisinde oynayan oyuncu, set arkadaşlarından Evangeline Lily (Kate) karakteriyle aşk yaşayıp ayrıldı. Ayrılık sonrası oyuncular zor günler geçirince, Monaghan’ın talebi üzerine, Charlie karakteri ölerek diziye devam etti.

  1. Sophie Turner: Game of Thrones dizisinde oynayan genç oyuncu, dizinin efsanevi ölüm sahnelerinden birini oynayabilmek için can atıyor. Uzun ve akılda kalıcı bir sonla veda etmek isteyen oyuncu, bakalım bu isteğine ulaşacak mı?

  1. Steven Yeun: The Walking Dead dizisinde 6 sezon oynayan oyuncu 80 bölümün ardından ölmek istedi. Negan karakterinin ölümü, tam da onun istediği gibi iz bıraktı.

 

What's Your Reaction?

Süper Süper
0
Süper
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Ağlarım Ağlarım
0
Ağlarım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Aşk Aşk
0
Aşk
İnanmıyorum İnanmıyorum
0
İnanmıyorum
İmkansız İmkansız
0
İmkansız

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oynadığı Karaktere Ölerek Veda Etmek İsteyen Oyuncular

Giriş Yap

Şifre Sıfırla

Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
List
Video