Senin Tarzın Hangisi İşte En İyi 6 Koşu Ayakkabısı


Koşu ayakkabısı rahat, esnek ve hafif özellikleri barındırmasıyla beraber üst performans göstermenizi sağlayacak yapıdadır. Antrenmanlardan gündelik yaşama kadar birçok farklı alanda varlığını göstermeyi başarır. Koşu ayakkabısı konusunda uzmanlığa erişmiş Skechers markası ise size birbirinden farklı gelişmiş modelleri karşınıza çıkartır.

Go Run Consistent-Fearsome

Siyah renk zemin üzerinde ilgi çekici pembe ve mavi renk detaylarını kullanan koşu ayakkabısı Aircooled Memory Foam ürün teknolojisini üzerinde barındırarak adımlarınızda konforu var eder. Hava alan delikli yapısıyla beraber ayağınızın daha sağlıklı kalmasına vesile olan Go Run Consistent-Fearsome bağcıklı yapıya sahiptir. Taban bölümünde iki çeşit özellikten yararlanarak ayak anatominize uygun hareket aralığını bu model sayesinde yaşayabilirsiniz.  

Max Cushioning Premier-Expresive

Destekli konfor ve cesur stili bir araya getiren Skechers Max Cushioning Premier-Expressive yastıklı platformuyla ayağınıza tam olarak uyum yakalatır. Koşu ve yürüyüş tasarımını öne alarak çıkması bu alanda kalitesini kanıtlar. Neredeyse dikişsiz tasarımlı örgü kumaş saya ayağınızın rahat nefes alabilmesini sağlar. Orta tabanında yükselen platform hattı ekstra konfor ögelerinden yaralanmanızı sağlayan ölçütlerdendir. Ön ayaktaki flex kanallar esnekliğe yardımcı olabilecek yumuşak geçişleri üzerinde taşır.

Max Cushioning Ultimate

Doğadan esinlenen yumuşak renk tonlarıyla beraber Max Cushioning Ultimate modeli koşu ve yürüyüş için konfor ve desteği en üst düzeye çıkarabilecek özelliktedir. Yastıklı platforma sahip destekli yapısı sayesinde ise ekstra konforlu koşu macerası yaşama ihtimaliniz yükselir. Yürüyüş tasarımını bu özelliklere bağlı kalarak gelişimini sağlamıştır. Hafif, dayanıklı ve esnek parametrik şerit dokuma dış taban üzerinde yerini alır. Yer tutuşu sağlayabilecek özelliği ön planda olur.

Go Run Consistent

Sade renk tasarımı ile minimal olmayı sevenler tarafından tercih edilen model bütüncül görünümle konforu sağlar. Spor salonu içinde veya dışında çok çeşitli egzersizler için ideal tam destekli yapıdadır. Bağcıklı koşu ve training ayakkabısı niteliğini taşıyan Go Run Consistent duyarlı yastıklı orta tabana sahiptir. Pürüzsüz deri ve örgü kumaş saya ile olağanüstü duyarlı bir egzersiz ayakkabısı özelliklerini yaşamanız olası bir durumdur. Air Cooled Goga Mat ürün teknolojisini barındırmasından kaynaklı olarak iç taban darbeyi azaltır ve destek sağlar.

Max Cushioning Elite-Brillian

Bağcıklı yapısı ve yüksek platform hattına sahip olan Max Cushioning Elite-Brillian çarpıcı renk çeşitliliği ile özgün bir tasarıma sahiptir. Siyah renk zemin üstünde kullanılan renkler canlı ve enerjik görünümde olmasını sağlar. Ön kısmında yer alan durum ise yüksek zıplamalı koşu hareketlerinizde uyum sağlayabilecek tasarımdadır. Ayağınızın formunda olan çizgileriyle modern görünüm yakalanır. Tabanında ayak anatomik yapınızı şekil alarak açılımları oluşturulmuştur.

Go Run Fast

Fütüristtik görünüm unsurlarını üzerinde taşıyan sade ama çarpıcı koşu ayakkabısı spor salonu içinde veya dışında çok çeşitli egzersizler için idealdir. Go Run Fast tam destekli, hafif trainer ayakkabı özelliği ile ön plandadır. Koşu ve yürüyüşlerinizde konforun tam manasıyla yaşanabilmesi için yastıklı orta taban ve nefes alan örgü saya kumaşına sahiptir. Egzersizlerinizde olağanüstü duyarlı yapısı darbeyi azaltacak ve destek sağlayacak özelliktedir. Nefes alan yapısı ile ayak sağlığınız daima korunmuş olunur.

Spor ayakkabı konusunda klasikleşmiş kalitesini daima sunan Skechers markası yenilikçi görünümünüzü tarzınızla birleştirir. Senin tarzına en çok uyacağını düşündüğümüz 6 koşu ayakkabısı modellerini ve daha fazlasını https://www.skechers.com.tr/ adresinden erişebilirsiniz.


Like it? Share with your friends!

-1
-1 points

What's Your Reaction?

Süper Süper
3
Süper
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Ağlarım Ağlarım
1
Ağlarım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Aşk Aşk
0
Aşk
İnanmıyorum İnanmıyorum
0
İnanmıyorum
İmkansız İmkansız
0
İmkansız

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Senin Tarzın Hangisi İşte En İyi 6 Koşu Ayakkabısı

Giriş Yap

Şifre Sıfırla

Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
List
Video