Sinemada İzlenmesi Gereken Filmler


Teknolojinin gelişmesiyle birlikte her yerde film izleme olanağımız da arttı elbette. Evde kendi sistemimizi kurabilir, istediğimiz filmi izleyebiliriz; ama sinemanın tadı da bir başka sanki. Hele bazı filmler var ki, onları sinemada izlemediğinize pişman olmanız çok yüksek ihtimaldir.

  1. Yıldızlararası / Interstellar 2014: Film, solucan delikleri teorisinden ilham adlığı için, sinema sanatı sınırları epey zorlanmıştır. Bu bilim – kurgu sinemada çok büyük etki oluşturur.

  1. Mad Max / Fury Road 2015: Gelecekte geçen filmde fütüristik kullanımlar yoğunluktadır. Kostüm, efekt ve kurgu gibi özellikler nedeniyle sinemada görülmesi gereken bir filmdir.

  1. Avatar 2009 : Pandora gezegenini deneyimlemek için onu sinemada görmek gerekir. Bunu yapamadıysanız 2018’de Avatar 2’nin sinemalarda olması planlanıyor.

  1. Yıldız Savaşları Bölüm 8 / Star Wars: 1977 yılından bu yana çekilen film, kesinlikle monitör ya da ev tipi ekrandan izlenmeyi hak etmiyor.

  1. Yüzüklerin Efendisi / Lord of The Rings 2001: Bizce tüm seri, fantastik olay örgüsü ve çekim teknikleri nedeniyle sinemada takip edilmelidir.

What's Your Reaction?

Süper Süper
0
Süper
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Ağlarım Ağlarım
0
Ağlarım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Aşk Aşk
0
Aşk
İnanmıyorum İnanmıyorum
0
İnanmıyorum
İmkansız İmkansız
0
İmkansız

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sinemada İzlenmesi Gereken Filmler

Giriş Yap

Şifre Sıfırla

Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
List
Video