Son On Beş Yılın En İyi 5 Bilim Kurgu Filmi


Bilim kurgu sevenleri buraya alalım. Son on beş yıl içinde çekilmiş olan en iyi bilim kurgu filmlerine bir göz atmaya ne dersiniz?

  1. Prometheus: 1979 Alien / Yaratık filminin başlangıcını anlatan bir film. Korku ve bilim kurgu sevenlerin mutlaka görmesi gerekir.

  1. Yıldızlararası / Interstealler: 2014 yılında vizyona giren filmde solucan delikleri konusunda 3 saat boyunca farklı fikirlere gark oluyoruz. Karışan bir kafa ve bilimsel gerçekler epey zorlayıcı. Oscarlı sanırız birkaç defa izlemek gerekiyor.

  1. Evrim / Transcendence : 2014 yılında vizyona giren filmde, başarılı bir bilim adamı cinayete kurban gider. Bilim adamın eşi onun ölümünü kabul etmez ve beynini bilgisayara entegre eder. Bu akıl ötesi filmi görün diyoruz.

  1. Yarının Sınırında / Edge of Tomorrow: 2014 yılında vizyona giren filmde, çatışma nedir bilmeyen bir binbaşı bir savaşın ortasına kendini bulur ve kısa zaman içinde ölür. Bundan sonra yeniden aynı cehenneme düşen binbaşı, zaman içinde savaşmayı öğrenir.

  1. Yıldız Savaşları – Güç Uyanıyor / Star Wars: 2015 yapımlı filmde efsane kaldığı yerden devam ediyor. Yeni ve eski karakterler bir araya geliyor.

What's Your Reaction?

Süper Süper
0
Süper
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Ağlarım Ağlarım
0
Ağlarım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Aşk Aşk
0
Aşk
İnanmıyorum İnanmıyorum
0
İnanmıyorum
İmkansız İmkansız
0
İmkansız

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son On Beş Yılın En İyi 5 Bilim Kurgu Filmi

Giriş Yap

Şifre Sıfırla

Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
List
Video