South Park’a Çok Fena Konuk Olan 16 İsim


southpark.gif

Trey Parker ve Matt Stone’un beyin çocuğu South Park’a bugüne kadar konuk olmuş ünlülerin fenalar fenası olmadığı bir an yok gibi. Bu isimleri bu kez de ekranlarınıza Vasisdas konuk ediyor.

1. Jennifer Lopez

giphy-10

Cartman’ın elinde hayatını sürdüren Jennifer Lopez’in en favori repliği “I’m Hennifer Lopes, I love tacos and burritos!”tur. Ama aslında kendisi Jennifer değil, Mitch Connor’ın ta kendisidir.

2. Michael Jackson

tumblr_lof72a89Dk1qludboo1_500

Michael South Park’a taşınır ve olaylar gelişir. Çocukluğunu yaşayamadığı için kendi çocuğunu ihmal eder, ayrıca fazla estetik operasyondan yüzü düşmeye başlar.

3. Russell Crowe

giphy-11

Russell Crowe, Fighting around the world adlı bir program yapmaktadır. Programının konusu şudur: İçer, sarhoş olur, gördüğü herkese sataşır.

4. Bono

tumblr_lzrrycfql11r4gei2o2_400

60′larda bir adamın büyük tuvaleti olarak dünyaya gelen Bono’nun, bunca iyi faaliyetlerine rağmen hala bok gibi olmasının sebebi budur.

5. Mel Gibson

tumblr_mafb7lf1Ut1r4gei2o1_400

Passion of the Christ’ı seyreden çocuklar, sinema çıkışında paralarını geri almak üzere Mel Gibson’ın evine giderler. Bunun üzerine Gibson bir anda soyunur, ona işkence etmelerini ister.

6. Sarah Jessica Parker

tumblr_m7bwijCAIQ1qf2dg2o1_500

Cartman ve Kenny, Sarah Jessica Parker’ı ölmesini istemektedir. Kafasına bir çift geyik boynuzu takarak av sezonunda kendisini ormana salarlar.

7. Paris Hilton

giphy-12

South Park’ta Stupid Spoiled Whore giyim mağazasını açtıktan sonra tüm kızlar onu idol olarak benimserler. Hilton, ne derece çılgın olduğunu kanıtlamak için Mr. Slave’le girdikleri kevaşelik yarışını, Mr. Slave’in anüsüne içinde kendini bulmak suretiyle kaybeder.

8. Saddam Hüseyin

giphy-13

Cehennemde şeytanın sevgilisi bir nemfoman olarak bir sonraki hayatını sürdüren Saddam Hüseyin, sevgilisine tam bir öküz gibi davrandığı için dünyaya cehennemi getirme planlarına son anda dahil edilmeyecektir.

9. Kanye West

kanye-west-fish-sticks

Fish sticks-fish dicks esprisini anlayamayan Kanye, sinirlenir ve çıldırır. Sonunda espriyi anlayan West, her zamanki gibi olayı bir adım öteye taşıyarak bundan sonra hayatta kendini gay bir balık olarak konumlandıracaktır.

10. Slash

28799-south-park-slash

Aynı anda bir çok organizasyonda sahne almasının gizemi çözülemeyen Slash gerçeği, aslında ebeveynlerin çocuklarından sakladığı bir sırdır: Slash, Noel Baba gibi bir şeydir.

11. Barbra Streisand

tumblr_mapo5hfGIm1ql7d78

Cartman, beynine monte edilen ve her küfür ettiğinde elektrik veren çipi lehine kullanmaya karar verir. Bildiği tüm küfürleri sayarak yüksek bir elektrik akımı elde etmeye çalışan Cartman en büyük küfürü sona saklamıştır: Barbra Streisand.

12. Tom Cruise

tumblr_m5e9ismiIK1ru9pjqo1_500

Stan’in Scientology’nin kurucusu L. Ron Hubbard’ın reenkarnasyonu olduğunun ortaya çıkması üzerine Tom Cruise soluğu Marsh malikanesinde alır. Stan, Tom Cruise’a kendisine pek bayılmadığını söyleyince Cruise üzüntüden Stan’in dolabına girer ve bir türlü çıkmaz.

13. James Cameron

tumblr_mbco7pq1VO1qazkdco1_500

Honey Boo Boo’nun eğlence sektöründe çıtayı bu kadar aşağıya çekmesine sinirlenen özgüven kumkuması James Cameron, çıtayı bulup tekrar yükseltmek amacıyla okyanusun derinliklerinde bir keşfe çıkar.

14. Snooki

tumblr_lp0w7zpyO01qludboo1_500

New Jersey’liler South Park’ı bastıklarında, Jersey Shore yıldızı Snooki de meydana çıkar. Kendisi yarı insan yarı faredir ve tek yapmak istediği “sumuş sumuş”tur.

15. Martha Stewart

martha-stewart-south-park-o

Martha Stewart, vajinasına sokup dışarı püskürttüğü konfetilerle ev ahalisine nasıl ufak sürprizler yapacağımızı tarif eder.

16. Lars Ulrich

southpark2

Korsan müzik indirme mağduru Lars Ulrich, bu adaletsizlik yüzünden daha küçük bir özel jet almak zorunda kalmıştır ve gözyaşlarına hakim olamamaktadır.

Bonus: Mecha Streisand! Baarbura baarbura.

What's Your Reaction?

Süper Süper
0
Süper
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Ağlarım Ağlarım
0
Ağlarım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Aşk Aşk
0
Aşk
İnanmıyorum İnanmıyorum
0
İnanmıyorum
İmkansız İmkansız
0
İmkansız

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

South Park’a Çok Fena Konuk Olan 16 İsim

Giriş Yap

Şifre Sıfırla

Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
List
Video