Tatile Gittiğinizde Yapacağınız 7 Aktivite


Tatile Gittiğinizde Yapacağınız 7 Aktivite

Yazın gelmesiyle bizi lahana gibi kat kat saran atkı, kazak, ceket, mont, bot, mot ne varsa hepsini bir köşeye koymak bile yapılacak ilk aktivite sayılır benim gözümde. Ama hazır üzerinizden bu ağır yükleri kaldırmışken sizlere yaz tatili için önereceğim 7 aktiviteyi yapabilirsiniz.

  1. Tatil için nereye gittiğinizin bir önemi yok. Sonuçta onu iyi değerlendirmek gerekiyor. Özellikle yaz tatiline gittiğinizde adrenalin seven bir yapınız varsa mutlaka tekne paraşütünü deneyin.

2.Kullanmasını biliyor ya da yanınızda kullanmayı bilen birisi varsa yapışın yakasına ve Jet Ski yapın.

3.Kış boyunca aç kalarak diyet yaptıysanız yazın güzel vücudunuzu yağlı göbeklilerin gözüne sokma vakti geldi demektir. E Tenis yapın o halde!

4.Giyin en güzel mayolarınızı bikinilerinizi müzik dinleyerek güneşlenin. Sudan korkanlar veya yüzmeyi bilmeyenler için yapılacak ilk aktivitedir bakın bu…

5.Yine su ile haşır neşir olmayı sevmiyorum diyorsanız gittiğiniz tatil beldesinin koylarını gezmek adına tekne turu yapabilirsiniz. Bir de fotoğraf makinası aldınız mmmm dadından yenmez.

6.Gittiğiniz tatil beldesinin meşhur yemeklerinden tatmayı ve gece gezmeleri yaparak paranızı dünyanın en dandik buzdolabı magnetlerine vermeyi ihmal etmeyin 🙂

7.Tatile gidin arkadaşlar. He oldu ki gidemediniz akşama kadar yatıp sosyal medyada tatile gidenleri izleyerek çıldırmayın. Örneğin izlenmesi gereken tüm filmleri izleyin. Film arşivi konusunda cahilseniz Oscar ödüllü filmlerden başlayabilirsiniz.

What's Your Reaction?

Süper Süper
0
Süper
Sinirli Sinirli
1
Sinirli
Ağlarım Ağlarım
0
Ağlarım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Aşk Aşk
0
Aşk
İnanmıyorum İnanmıyorum
0
İnanmıyorum
İmkansız İmkansız
0
İmkansız

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tatile Gittiğinizde Yapacağınız 7 Aktivite

Giriş Yap

Şifre Sıfırla

Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
List
Video