Unutamadığımız Dizi Müzikleri


Unutamadığımız diziler, unutulmayan müziklerle hafızamızda yer edindi. Tabi çok dizi olsa da, asıl aklımıza gelenler arasında dünden bugüne leziz bir karma yaptık.

  1. Kavak Yelleri: Pinhani salladı da gitti bizi vallahi. “Hele bi’ gel!” favorimiz.

  1. Çılgın Bediş: E olmazsa olmaz. Kendi gibi çıtır çerez dizi ve özellikle jenerik müziği hep aklımızda. Yani şu an 30’lu yaşlarda olanlar için geçerli tabi bu.

  1. Yaprak Dökümü: İçimiz çıktı yeminne! Damar staylar sevenler müziklerde de diziyi yalnız bırakmadı. Zaten işin içinde Toygar Işıklı varsa, topukla azizim. Yalnız en son Lost’a bağlamışlar sanki.

  1. Aliye: Kıraç’la daha bir ağlattı. Ayy yürek burkan bir hikaye ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi. Kadın efsane değil mi bu arada?

  1. Muhteşem Yüzyıl: Her sahneye ayrı tat veren müzikler boşuna onca ödülü kucaklamadı. Fahir Atakoğlu ve ekibine saygıyla!

  1. Avrupa Yakası: Tam eğlence, full eğlence, en güzel sit-com ve elbette unutamadığımız jenerik müziği! Çok eğlenceli. En çok ihtiyacımız olan.

  1. Süper Baba: Flütle falan çaldık yahu! Nasıl unutalım? Bir nesil cuma akşamları o müziğe ve diziye kilitlendi. E be Fiko, e be Fiko!

What's Your Reaction?

Süper Süper
0
Süper
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Ağlarım Ağlarım
0
Ağlarım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Aşk Aşk
0
Aşk
İnanmıyorum İnanmıyorum
0
İnanmıyorum
İmkansız İmkansız
0
İmkansız

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Unutamadığımız Dizi Müzikleri

Giriş Yap

Şifre Sıfırla

Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
List
Video