Unutulmayan 7 Çizgi Film Serisi


Geçmiş yılların çizgi filmleri çocukluğumuzun bir parçası olarak unutulmaz olmuşlardır. Özellikle 1990 yılı boyunca ve 2000’lerin başlarında yayınlanan Japon anime dizileri çok sevilmiştir.

 

Dragon Ball

Goku ve onun ejder topuyla beraber çıktığı maceralar konu edilmiştir. Toplaması gereken ejder toplarını bulabilirse kaybolan büyükbabasına ulaşabileceğini düşünür.

Pokemon

Ülkemizde oldukça sevilen ve uzun süre takip edilen bir yapımdır. Ash Ketchum ve onun yolculuğu tüm çocukları etkilemiştir.

Kaptan Tsubasa

16 yaşındaki Tsubasa çok iyi oyuncuların bulunduğu bir kulüptedir. Futbol kariyeri büyük bir heyecanla izlenmiş ve takip edilmiştir.

Şeker Kız Candy

Yetimhanede büyüyen Candy, küçüklüğünden itibaren talihsiz olaylar dizisiyle karşılaşmaktadır. İyi kalpli olan bu küçük kız, olaylar karşısında her zaman güçlü olmaya çalışacaktır.

Digimon

Dijital bir evrende geçen bu çizgi filmde Pokemon’daki gibi yaratıklar var. Fakat daha çok dinozorları andıran ve konuşan bu yaratıklar, savaşıp tecrübe kazandıkça seviye atlayarak evrim geçiriyorlar.

Beyblade

Oyuncakları da olan bu serinin, karakterleri birbirleriyle yarışıyorlar. Adeta kendi ruhları olan bu oyuncakların sahiplerinden bir kazanacak ve şampiyon olacaktır.

Ay Savaşçısı

Dünyayı korumakla görevlendirilen gezegen savaşçılarının arkadaşlık ve aşk ilişkilerini ve fedakarlıklarını izleriz. Yayınlandığı dönem, özellikle kız çocukları arasında oldukça popüler olmuştur.

What's Your Reaction?

Süper Süper
4
Süper
Sinirli Sinirli
2
Sinirli
Ağlarım Ağlarım
60
Ağlarım
Sevdim Sevdim
7
Sevdim
Aşk Aşk
2
Aşk
İnanmıyorum İnanmıyorum
6
İnanmıyorum
İmkansız İmkansız
6
İmkansız

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Unutulmayan 7 Çizgi Film Serisi

Giriş Yap

Şifre Sıfırla

Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
List
Video