Unutulmaz 7 Aşk Filmi


Sinemada en çok işlenen duygulardan biri olan aşk, bazı filmleri unutulmazlar arasına sokmuştur.

Titanik

Şüphesiz tüm zamanların en iyi romantik dram filmlerinden biridir, Titanik. İki genç aşık, aralarındaki sınıfsal farka aldırmadan büyük bir aşk yaşamaya başlarlar.

Gün Doğmadan Önce

Celine ve Jesse, seyahat ettikleri trende tanışır ve yolculuk boyunca sohbet eder. Birbirlerinden hoşlanan bu çift, tren Viyana şehrindeyken aniden inmeye ve şehri gezmeye karar verirler. Planlanmadan gerçekleşen bu anlar onlar için unutulmaz olacak ve hayatlarını değiştirecektir.

Kazablanka

2. Dünya Savaşı’nın ardından Avrupa’da herkes dünyanın farklı yerlerine göç etmiştir. Fas’ın Kazablanka kenti ise kendine yabancı olan bu toplulukları kaynaştıracak ve burada eski aşıklar karşılaşacaklardır.

Hayalet

1990’ların kült aşk filmlerinden biridir. Sam ve Molly birbirine aşık ve çok mutlu bir çifttir. Sam’in uğradığı ani bir saldırı ile birbirlerinden koparlar. Sam artık bir hayalettir ve hayattayken bilmediği şeyleri öğrenme zamanı gelmiştir.

Roma Tatili

Zarif ve moda ikonu da olan Audrey Hepburn’un başrolünde olduğu film, istemediği koşullardan kaçan bir prensesin ilginç ve romantik öyküsünü izliyoruz.

Amelie

Son yılların en çok ses getiren Fransız romantik filmlerinden biridir. Hayat dolu olan Amelie, etrafındaki herkese yardım eder. En sonundaysa  kendi yalnızlığıyla başa çıkması gerektiğini de fark edecektir.

Aşk Hikayesi

Sınıf farklılıklarına rağmen bir araya gelen çiftin karşısına daha zor bir güçlük çıkar. Kült olan film, klasik bir konuyu harika bir şekilde işlemesiyle herkesin beğenisini ve takdirini kazanmıştır.

What's Your Reaction?

Süper Süper
1
Süper
Sinirli Sinirli
2
Sinirli
Ağlarım Ağlarım
22
Ağlarım
Sevdim Sevdim
1
Sevdim
Aşk Aşk
2
Aşk
İnanmıyorum İnanmıyorum
1
İnanmıyorum
İmkansız İmkansız
1
İmkansız

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Unutulmaz 7 Aşk Filmi

Giriş Yap

Şifre Sıfırla

Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
List
Video