Uyarlaya Uyarlaya Bir Hal Olduğumuz Diziler, Dizilerimiz


En sevdiğimiz dizilerin uyarlama olduğu gerçeğiyle tokat yemişe dönebiliyoruz. Bazı uyarlamalar gayet başarılı olmuşken, bazıları bizde eğreti durdu sanki.

  1. Kavak Yelleri: Bu dizi bildiğin Dawson’s Creek arkadaşım. Diziyi izleyenler olarak burun kıvırdık mı, evet kıvırdık; ancak dizi sonuna doğru sapıtsa da en başarılı uyarlamalardan biri olmayı başardı.

  1. Medcezir: Bir The OC uyarlaması kendisi. Kavak Yelleri kadar uzun sürmese de popüler oyuncular sayesinde epey bir yol aldı. Sonu aynı değil!

  1. Tatlı Küçük Yalancılar: Pretty Little Liars uyarlaması olan dizi tabiki tutmadı. Zaten o uyarlamayı yapmak sanki bizim ülkemizdeki koşullar altında biraz zor gibi. Öte yandan PLL son sezonu yayınlanıyor ve dizi en başından beri uber bir hayran kitlesine sahip.

  1. İntikam: The Revenge uyarlaması diziyi Beren Saat’in güzel hatrına izledik. Dizi biraz tuttu gibi; ama çok da şey olmadı sanki. Zaten Beren hayranları alınmasın; lakin orjinali izleyenler bilir, Beren’in o rol için 8 milyon fırın ekmek yemesi gerekiyordu.

  1. Küçük Sırlar: Meşhur Gossip Girl uyarlaması. Dizi her karakteriyle ayrı sevildi. Devam etse olurdu bizce. Biraz yarıda kestiler sanki. Ayşegül bu diziyle hepimizin gönlünde pick yapmadı mı sizce de?

What's Your Reaction?

Süper Süper
0
Süper
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Ağlarım Ağlarım
0
Ağlarım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Aşk Aşk
0
Aşk
İnanmıyorum İnanmıyorum
0
İnanmıyorum
İmkansız İmkansız
0
İmkansız

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uyarlaya Uyarlaya Bir Hal Olduğumuz Diziler, Dizilerimiz

Giriş Yap

Şifre Sıfırla

Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
List
Video