Vizyona Giren 5 Yeni Film


Bu hafta vizyona giren beş filmi sizler için seçtik. 3 Mart 2017 itibariyle vizyona giren filmler arasında en çok dikkatimizi çeken Ferzan Özpetek’in usta ve gözde oyuncuları buluşturan son filmi. Bakalım neler izleyeceğiz.

  1. Reis: Filmde Recep Tayyip Erdoğan’ın çocukluğundan başbakanlık dönemine kadar yaşadıkları anlatılıyor. Filmin yönetmeni Hüdaverdi Yavuz. Başrollerinde Reha Beyoğlu, Özlem Balcı ve Orhan Aydın gibi isimler var.

  1. Logan: Wolverine: Filmde yakın gelecekte yaşlanmış Wolverine ve Profesör X Meksika sınırında yaşıyor ve saklanıyordur. Logan’ın dünyadan gizlenmesi, bir mutantın ortaya çıkmasıyla son bulacaktır. James Mangold yönetmenliğindeki filmin başrol oyuncuları arasında Hugh Jackman, Patrick Stewart, Dafne Kaen gibi isimler bulunuyor.

  1. Dehşet Evi: Adından da anlaşılacağı üzere korku gerilim türünde olan filmde Alicia bir emlak komisyoncusu olarak çalışmaktadır. Satışını üstlendiği bir apartmanda romantik buluşma planlayan genç kadın, bir grup katilin hedefi olduklarını sonradan anlayacaktır. Başrol oyuncuları arasında Ingrid Garcia Johnson, Bruno Sevilla gibi isimler var.

  1. Alt Tarafı Dünyanın Sonu: Filmde uzun zamandır aileisni görmeyen yazar Lousi’in ailesini ziyaret etmesi ve yaşadığı olaylar anlatılıyor. Xavier Dolan yönetmenliğindeki filmin başrol oyuncuları arasında; Gaspard Ulliel, Nathalie Baye gibi isimler bulunuyor.

  1. İstanbul Kırmızısı: Ferzan Özpetek’in yönetmenliğini üstelendiği filmin oyuncu kadrosu ilgi çekici. Halit Ergenç, Mehmet Günsur, Tuba Büyüküstün, Tuğrul Çetiner ve Nejat İşler gibi hem popüler hem başarılı isimler oyuncu kadrosunda yer alıyor. Filmde orhan her şeyini kaybetmiş bri yazar olarak Londra’ya yerleşir ve yıllar sonra geri döner. Ünlü yönetmen Deniz Soysal’la tanışmak için gelen yazarın gelişiyle Deniz de ortadan kaybolur. İşte hikaye burada ilgi çekici bir hal alır.

 

What's Your Reaction?

Süper Süper
0
Süper
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Ağlarım Ağlarım
0
Ağlarım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Aşk Aşk
0
Aşk
İnanmıyorum İnanmıyorum
0
İnanmıyorum
İmkansız İmkansız
0
İmkansız

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vizyona Giren 5 Yeni Film

Giriş Yap

Şifre Sıfırla

Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
List
Video