World Of Tanks, savaş oyunu denilince akla gelen ilk oyunlardan birisidir. Gelişmiş grafikleri ve eğlenceli oynanışı ile oyuncuların beğenisini kazanmaktadır.Oyunun şuana kadar kayıtlı 5 milyonun üzerinde oyuncusu bulunuyor.

Oyunu hemen ücretsiz indir ve oynamaya başla!

Oyunu hemen ücretsiz indir ve oynamaya başla! 

World Of Tanks Nedir?

World Of Tanks oyunu, 20. Yüzyılın ortalarında savaş araçları içeren devasa çok oyunculu çevrimiçi bir oyundur .Oyunda hafif tanklar, orta tanklar, ağır tanklar, tank yok ediciler ve ağır toplar bulunmaktadır. Oynaması ücretsiz olan World Of Tanks oyununda Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, İngiltere, Fransa, Çin ve Japonya gibi ülkelerinin tankları arasından seçim yapabilirsiniz.

Oyunu hemen ücretsiz indir ve oynamaya başla!Oyunu hemen ücretsiz indir ve oynamaya başla!

Peki World Of Tanks Nasıl Oynanır?

Oyuna kayıt olup ardından tank seçmelisiniz.Tankınızın vurduğunuzda karşıda bırakacağınız hasarı ve tankınızın gücünü iyi bilmelisiniz.Oyunda kritik noktalarda bulunmanız ve vurkaç taktiği ile rakipleri alt etmeniz gerekir.Takımınızda çok fazla ağır tank yok ise güçlü zırha sahip olan orta boy tankların çatışmanın ön saflarında olması gerekir.Kuşatma sırasında ise sayıca üstün olmanız bölgeyi ele geçirmenizi sağlar. Oyun sırasında sürekli tankınızı geliştirmeniz de gerekiyor.

Oyunun bir haritası vardır ve bu haritayı iyi bilmek size büyük bir avantaj kazandıracaktır.Orta tanklar haritanın tüm bölgelerine girebildiği unutulmamalıdır. Oyun sırasında almanız gereken bazı parçalar hayatı önem taşır. Tamir çantası size yok edilen parçalarınızın yenilenmesini sağlayacaktır,benzin de tankın oyun içerisinde daha hızlı hareket etmenizi sağlar.Bunun dışında siperleri iyi kullanmak oyunda önemlidir.Bir siper bulup onun arkasından saldırılarınızı gerçekleştirebilir hem sizi güvende tutup rahatlıkla düşman tanklarını patlatmanızı sağlayacaktır.Asla olduğunuz yerde uzun süre sabit durmayın.Eğer açık alanda savaşıyorsanız, sabit durduğunuz anda kolay bir hedef haline geliyorsunuz.Açık alandayken rakibinize ateş ederek ilerleyin ve ilerlediğiniz sürede mühimmat yenileyin, durup ateş edin ve aynılarını tekrar edin.Grup halinde savaşmak, hayatta kalma olasılığınızı arttırır zira oyuncular birbirlerini destekleyen konumda olur. Hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için unutmayın!

World of Tanks indirmek için yapmanız gereken şey buraya tıklamak!

 

Giriş Yap

Şifre Sıfırla

Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
List
Video